.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

jak-si-prat
Picture of Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Jak si přát?

Máte konečně vytoužený vztah a partnera, kterého vám závidějí kamarádky. Přesto víte, že to není ono. Vztah neplyne, naopak sem tam drhne, a s partnerem to není tak růžové, jak se snažíte předstírat navenek. Snad tisíckrát jste hledala chyby u sebe a u něj, snažila se je napravit, a … stále nic.

Jak si pomoci? Možná jste slyšeli o tom, že když si něco z hloubi srdce přejeme, doopravdy a bezvýhradně, celý Vesmír se spojí, aby nám pomohl. Zkuste si tedy vzpomenout, jak jste si přáli vy? Krásný vztah? Hezkého partnera či partnerku? Nebo abych měla vztah? Nebo třeba urostlého blonďatého svalovce, o maximálně šest let staršího, než jsem já sama, středoškoláka, dobře vydělávajícího, který by mě bezvýhradně miloval, dával najevo jeho lásku ke mně, pečoval o mně, zajímal se o mně, byl vášnivý, sexy a přitom pozorný, měli bychom společné záliby a kamarády, těšili se z našich výletů a dovolených a do dvou let bychom si společně postavili dům??

Že až takhle ne? A já že jsme se zbláznila? Budete se možná divit. Nezbláznila. K takovému přání je totiž třeba velmi přesně vědět, co opravdu a z hloubi mého srdce chci. Co si přeju. A pro co budu žít. Pokud to sama nevím, jsem si nejistá, zda je to tak správně a nebo našemu vztahu nevěřím, že se uskuteční, vytoužený partner buď vůbec nepřijde, a nebo i přijde, ale vztah nebude fungovat, nebude tam jiskra a  chuť společně budovat vztah, protože partner jeho intuicí vycítí, že vy sama vztahu nevěříte.

A naopak. Čím jasnější a konkrétnější mé přání bude, čím uvěřitelnější bude pro mě samotnou, čím hmatatelnější emoce u toho přání budu prožívat a čím více u něj budu šťastná, s tím větší radostí a samozřejmostí nám nebe naší jasnou konkrétní objednávku splní.

I mně se mnohokrát stalo, že se nesplnilo něco, co bylo na spadnutí. Zjistila jsem, že ale za to nemohl partner, kterého jsem v té době neprávem obviňovala, ale má vlastní nedůvěra a sebepodceňování.

Věřte svým pocitům a intuici, nikdy vás nezklamou. Nebe požehná tomu, kdo věří a kdo má v srdci lásku .…

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru